6 aylık hamile Aslı Enver’den radikal karar! Bebeği için o ülkeyi tercih etti


Geçtiğimiz aylarda evlenen ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Ünlü oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.

12 Kasım’da ikinci defa evlenen güzel oyuncu Aslı Enver, bir hafta içinde iki büyük mutluluk yaşadı. Sade bir törenle evlenen Enver’in bir kız bebek beklediği öğrenildi. İlk kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu bebeğini doğup büyüdüğü İngiltere Londra şehrinde doğurmaya karar verdi.

ASLI ENVER’DEN RADİKAL KARAR

6 aylık hamile olan Enver’in eşiyle birlikte Londra’da doğum için hastane ve doktor arayışında olduğu öğrenildi. Takvim’de yer alan habere göre, Türkiye’yi şimdilik terk eden Aslı Enver, İngiltere’de ailesine ait olan daireyi de bebeği için uygun bir hale getirecek.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU!

Ayaklıgazete’nin haberine göre; Aslı Enver’in bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

Aslı enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı

AŞERME VAR MI DİYE SORULMUŞTU

Enver, gazetecilerin “Hamilelik nasıl gidiyor? Bebeğin cinsiyeti belli oldu mu? Aşerme durumları arttı mı?” sorularına, “Hamilelik güzel gidiyor. Her şey yolunda. Cinsiyeti belli değil daha çocuğumuzun. Aşerme durumum olmadı, güzel geçiyor” yanıtını verdi.

Alınan bilgilere göre ünlü oyuncunun yakın çevresi de şimdiden bebek heyecanı ve telaşına giriş yapmış durumda.

aslı enver hamile

SON HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI!

2 aylık hamile olan Enver son yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Setlere ara veren ünlü oyuncu saçlarındaki beyazlar dikkatlerden kaçmadı. 

aslı enver son hali

OYUNCULUĞA ARA VERDİ

Anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Enver’in, hamilelik sürecinde oyunculuk mesleğine ara verdiği öğrenildi. Enver, hamile olduğunu öğrenince sağlığını riske atmamak için anlaştığı dizi projesinden ayrılarak rekor tazminat ödemek zorunda kaldı.

REKOR TAZMİNAT

Enver, projeden çekildiği için iddiaya göre 15 bin dolar (280 Bin TL) tazminat ödediği öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Kardeşini kaybeden Alişan’dan yürek burkan itiraf!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir