Arefe günü iletileri ve kelamları 2022: Fotoğraflı bayram iletileri

Posted by

Arefe günü bildirileri ile eş, dost ve akrabalarımızı hem hatırlıyoruz hem de günün maneviyatını birlikte yaşıyoruz. Arefe günü bayram bildirisi göndermek isteyenler SMS, Twitter, Facebook, Whatsapp üzere ortamları kullanıyor. Bayram bildirileri, Kurban Bayramı’nda sevdiklerinin yanında olamayanların hislerini en hoş biçimde ulaştırmasını sağlayacak.

Yarın birinci gününü kutlayacağımız Kurban bayramı öncesinde arefe günü sevdikleriyle heyecanını paylaşmak isteyenler iletileri göndermeye başladı. Her bayramda aramaların başında yer alan bayram bildirileri için en hoş ve manalı fotoğraflı iletiler haberimizin içerisinde yer alıyor.

AREFE GÜNÜ BAYRAM MESAJLARI

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, hami meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize vücudunuza ilham versin. Bayramları en güzel biçimde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Kurban bayramınızı kutlarım.

Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk hisleri daha da kuvvetlensin. Tüm beşerler sevinç ve memnunluk denizinde yüzsün.

Hep bir ortada, sevgi dolu ve huzurlu birçok bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara birçok huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki acı de lakin bu türlü bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir sevince dönüşür. Kurban Bayramınızın da bu türlü bir sevinçle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup meskeninize rahmet getirmesi dileğimizle. Uygun bayramlar…

Bu memnun günde, hoş insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, hürmetlerimizi, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

Damağınızı, ruhunuzu ve etrafınızı tatlandıran, keyifli, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınız yaşadığınız tüm sıkıntıları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm kederleriniz deva bulsun!

Bayramlar, beşerler ortasındaki karşılıklı sevgi ve hürmetin perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun!

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım büyük Allah’a. Erişelim birlikte kaç bayramlara. Mübarek Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Gecenin hoş yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş o denli bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Bugün sevinç günü, ıstırapları bir yana bırakıp keyifli olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. İyi bayramlar!

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı memnunluk dolsun. Sevdiklerin daima yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar farklı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Şeker tadında bir Kurban Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar hoş olmasını temenni ederiz uygun bayramlar…

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan hoşluklar yaşandıkça anlaşılır, bu hoş günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.