Esra Ezmeci’de bu türlü iğrençlik görülmedi! Bakın kocası gece ne emiyormuş? “Bu nasıl alışkanlık?

Posted by

Son devirlerin Haydar Dümen’i olarak anılan ve yayınladığı cinsel içerikli paylaşımlarla kısa müddette dikkatleri üzerine çeken Psikolog Esra Ezmeci, yeniden şaşırtan bir paylaşım yaptı. Kendisine gelen cinsel içerikli bildirileri toplumsal medya hesabından yayınlayan Esra Ezmeci’ye bir bayan takipçisi kocasına ait ifşada bulundu. Bakın kocasının nasıl bir alışkanlığı var?

ESRA EZMECİ’YE TEKRAR ŞAŞIRTAN İTİRAF

FOX TV’de Karşı Karşıya programı ile ekranlara geçen Esra Ezmeci, toplumsal medya hesabından da kendisine yöneltilen soru ve itirafları cevaplayarak yayınlamaya devam ediyor. Yaptığı paylaşımlarla kısa müddette 5 milyona yakın takipçiye ulaşan Ezmeci, bağlantılara yönelik yazdığı kitaplarla da biliniyor.

KOCASININ TUHAF ALIŞKANLIĞI ŞOKE ETTİ

Instagram hesabından kendisine yöneltilen tuhaf soruları yanıtlayıp yayınlayan Ezmeci’ye tekrar şaşırtan bir ifşa geldi. Bayan takipçisi eşinin tuhaf alışkanlığını açıklayarak şunları yazdı, “Kocam geceleri emzik emiyor. Ben sesten rahatsız oluyorum. Ne yapmalıyım?”

“DESTEK ALIN”

Esra Ezmeci ise kendisine gelen tuhaf yardıma karşılık, “Bu şekil durumlarda ruhsal dayanak alarak, geçmişten gelen alışkanlıkları bırakmak yanlışsız olur” karşılığını verdi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.