Havai Fişeklere Hazır Olun! Uzmanlar 20 Altcoin Açıkladı!

Popüler kripto para analistleri yakın zamanda yaptıkları açıklamalarda, bu 20 altcoin projesine işaret etti! Bu altcoin projeleri yakın zamanda patlama yapabilir! İşte detaylar…

Önde gelen kripto para uzmanları: “Yeni bir altcoin sezonu başlayabilir!”

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere yılbaşından bu yana birçok kripto para birimi yükseliş yaşarken, en çok dikkat çeken kripto para, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin (BTC), yılbaşından bu yana yüzde 70 değer kazanarak 28 bin dolar seviyesini aşmayı başardı. Bununla beraber birçok altcoin yükselişe geçerken, uzmanlar altcoinler için bir sezon başlayabileceğine dikkat çekti.

Öte yandan Fed’in son faiz kararı ve son günlerdeki bankacılık krizinin ardından birçok yatırımcı, kripto para piyasasına yöneldi. Finansal kurumlara olan yönelim daha da azalırken piyasalar yükselişe geçiyor. Uzmanlara göre bu altcoin projeleri yakın zamanda yükselişe geçebilir. Bununla beraber yapay zekanın ilerlemesi ve birçok yatırımcının bu yöndeki altcoin’lere yönelmesi de uzmanların dikkatini çekti. Öte yandan bildiğiniz üzere yapay zeka coinleri de yılbaşından bu yana büyük yükselişler yaşadı. Özellikle Fetch.ai (FET) ve Singularity NET (AGIX) gibi altcoin’ler, yaşadığı yükselişle piyasaya damgasını vurmuştu.

Uzmanlar, altcoin sezonunda bu altcoinlerin patlama yapabileceğine işaret etti

Likit Staking Türevleri

Ethereum’un Şanghay yükseltmesi ve staking teşvikleri nedeniyle, bu ekosistemdeki altcoinlerin çok fazla dikkat çekmesi muhtemel gözüküyor. Likit Staking altcoin projelerinden bazıları şu şekilde:

  • Lido DAO (LDO)
  • Rocket Pool (RPL)
  • Frax (FRAX)

Near Protocol (NEAR), Ankr (ANKR), Thorchain (RUNE), EOSIO (EOS) gibi staking ile ilgili ancak doğrudan Ethereum’a bağlı olmayan diğer para birimleri de yükseliş yaşayabilir.

Zero-Knowledge Altcoin projeleri

Düzenleyicilerin devam eden baskıları ve genel gizlilik ihtiyacı, bu altcoinlerin yükseliş yaşamasına yardımcı olabilir. Bu kategorideki altcoinlerin bazıları şu şekilde:

  • ZCash (ZEC)
  • Mina Protocol (MINA)
  • ImmutableX (IMX)

Bu kategorideki diğer dikkate değer altcoinler arasında Loopring (LRC), Horizon (ZEN), Dusk Network (DUSK) gibi projeler yer alıyor.

Layer-2 altcoin projeleri

Dev kripto para borsası Coinbase’in Layer-2 yarışına girmesiyle beraber ekosistemdeki birçok proje favori haline geliyor. Kurduğu ortaklıklar ile dikkat çeken Layer-2 altcoin projelerinden bazıları şu şekilde:

  • ARB Protocol(ARB)
  • Polygon (MATIC)
  • Optimism (OP)

Bu kripto para projeleri ile beraber uzmanlar, yakın zamanda gerçekleşebilecek bir altcoin yükselişine işaret ediyor. Uzmanlar, geçtiğimiz yıl Ethereum Merge güncellemesinin ardından yükselişe geçen altcoinlerin ve yeni trend konuların, yatırımcılar tarafından yakından takip edilmesini öneriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir