LG PuriCare 360 bulunduğu ortamdaki hava kalitesini yükseltiyor

LG PuriCare 360, düzenli filtre temizliği ile, sağladığı temiz havanın kalitesini sürekli hale getiriyor.

LG’den tüketiciler bulundukları ortamın havasını iyileştirmek, temiz ve ferah havaya kavuşabilmek için çözümler arıyor. LG’nin hava temizleme cihazı PuriCare 360 girerek bulunduğu ortama temiz ve taze hava sağlıyor. Ancak her teknolojik cihaz gibi, LG PuriCare 360’ında performansını sürdürebilmesi ve her zaman temiz hava kaynağı olabilmesi için düzenli bakımlarının yapılması gerekiyor.

360 derece dönerek nerede konumlandığı fark etmeksizin, bulunduğu alandaki tüm havayı temizleyen LG PuriCare 360’ın filtresinin kullanım sıklığına göre değişmekle birlikte ortalama ayda bir kez temizlenmesi gerekiyor. Etkili bir temizlik için ise basit birkaç adımı takip etmek yeterli oluyor.

360 derece dönme özelliğine, temiz havayı 7,5 metre ileri taşıyan ve 100 metrekarelik alanı dakikalar içerisinde arındıran LG PuriCare 360 sahipleri, cihazlarını tek başlarına kolayca temizleyebiliyor. Etkili bir filtre temizliği yapmak isteyen kullanıcıların hava temizleyicinin gövde kapağını açarak filtreyi çıkartması ve filtre gövdesine takılı yıkanabilir ön filtreyi çıkartarak yıkaması gerekiyor. Ardından, filtre gövdesini kıl başlıklı elektrikli süpürge ucu gibi yumuşak bir aparatla temizlemek ve yıkanan filtrenin tamamen kuruduğuna emin olarak yerine yerleştirmeleri gerekiyor. Dileyen kullanıcılar ThinQ uygulaması üzerinden filtrenin kalan ömrünü de kontrol ederek gerekli durumlarda yenisiyle değiştirebiliyor.

True HEPA filtre sistemine sahip olan LG PuriCare 360, çok ince toz ve alerjenlerin de dahil olduğu 0,3 mikrona kadar olan partiküllerin yüzde 99,97’sini yakalayabiliyor. Ayrıca, kötü koku ve zararlı gazları da yok eden LG Puricare 360 ile ev içerisindeki yemek, parfüm, temizlik nedeniyle kullanılan kimyasal maddelerin kokusu da dakikalar içerisinde ortadan kalkıyor. Bu nedenle, LG PuriCare’in bakımına özen göstermek ve temiz havanın devamlılığını sağlamak için filtre değişim zamanlarını kaçırmamak gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir