21 Ekim’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, İsrail’e savaşan Filistin için barış çağrısı yapmış ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarına destek vermişti. Bu paylaşımlar ardından Say’ın İsviçre’deki konserlerinin iptal edilmesi büyük ses getirdi. İzzet Çapa yaşananlara tepki gösterirken Migros Türkiye’den de açıklama geldi.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat ‘kara para aklama’ ve ‘vergi kaçırma’ iddialarıyla Türkiye gündeminin en çok konuşulan isimlerinden oldu. Haklarında her geçen gün farklı bir suçlamanın ortaya atıldığı Polat ailesine ait Rise and Shine adlı kozmetik markası ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Avukat Feyza Altun kozmetik şirketinin ürün satışını durduğunu belirtti.

Yakın çevresinden yaptığı iddia edilen 100 Milyon TL’lik vurgun ile kaçtığı söylenen fenomen Kıvanç Tabu ve eşi hakkında bir açıklama da şarkıcı Kenan Doğulu’dan geldi.

Magazin dünyasının yakından takip ettiği ünlü model Şevval Şahin, işletmeci Murat Kazancıoğlu’yla iki yıldır aşk yaşıyordu. Çift yaşadıkları ilişkiyle özellikle bu yaz sık sık gündeme geldi. İki yıldır birlikte olan Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu, geçen hafta gittikleri Bali tatili dönüşü ayrılık kararı aldı.

Türkiye’deki kariyerine ara verip İtalya’ya yerleşen ve şimdilerde Villa Comell Mare dizisinin ikinci sezon çekimleri için Sicilya’da olan Can Yaman, kendisini çeken bir hayranının elinden telefonu alıp yere fırlattı.

Yarın görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx