6 Aralık Çarşamba Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik.

İşte 6 Aralık Çarşamba akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri..

Kamuoyunda ‘Komünist Başkan’ olarak bilinen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, yerel seçimlerde Tunceli’den aday olmayacak. Maçoğlu’nun batı bölgelerine kaydırılabileceği iddia edilirken, kendisinden de ilk açıklama geldi.

Nevşehir’in Avanos ilçesinde bulunan bir noterde işlem sayısının artmasından şüphelenen polis ekiplerinin yaptığı operasyon, inanılmaz bir rüşvet ağını ortaya çıkardı

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, partisinden istifa ettiğini duyurdu.

Gelecek ve Saadet Partileri Ortak Meclis grup toplantısında konuşan Gelecek Partisi genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, asgari ücretin açlık sınırının altında olmaması gerektiğini savundu.

Erzincan’a bağlı İliç’teki altın madeni çıkarma çalışmalarının çevreye verdiği zararı uzun süredir dile getiren Nihat Genç’ten, Celal Şengör’e kendi üslubunda öfkeli bir yanıt geldi.

Türkiye’de yüzbinlerce kadın şiddete maruz kalırken, HÜDA-PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı kadına şiddetin sebebini bambaşka yerde buldu.

Bursa’da 5.1’lik Gemlik depreminin olduğu sırada denizin ortasından çıkan beyaz dumanın sırrı ortaya çıktı.

Rize’de bulunan AVM’de yılbaşı için yapılan süslemeler, vatandaşların tepki göstermesi sebebiyle kaldırıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası asgari ücrete ilişkin mesajlar verdi.

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarından cezaevinde yatan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinden yeni bir haber geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrasında yaptığı açıklamalarla İsrail’e tepki gösterdi.

Çorum’un Oğuzlar ilçesinde meydana gelen 3.5 büyüklüğündeki depremin ardından geçen 36 saatte toplam 9 artçı deprem daha meydana geldi.

‘Ponzi Mine’ olarak bilinen Mine Mumcu’nun kurbanları arasında basketbolcu Semih Erdem, Ece Erken gibi ünlü isimlerin de olduğu iddia ediliyor.

İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural, Sözcü TV’de gazetecilerin karşısına çıktı. Vural, gazeteci Deniz Zeyrek’in yerel seçimler sorusuna sinirlendi ve ikili arasında kavga çıktı.

ABD’de bulunan Nevada Las Vegas Üniversitesi’nde silahlı saldırgan paniği yaşandı. Olayda hayatını kaybedenlerin olduğu bildirilirken, polis ekipleri bölge sakinlerini uyardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx