Ebrar Karakurt’a Destek Vermişti! Misvak’tan Tekvandocu Kübra Dağlı’yı Hedef Alan Paylaşım!

Yeni Akit’in milli voleybolcu Ebrar Karakurt’u ‘milli utancımız’ başlığıyla hedef göstermesinin ardından milli tekvandocu Kübra Dağlı yaptığı paylaşımla Ebrar Karakurt’a destek vermişti. Şimdi ise Misvak, Ebrar Karakurt’a destek veren Kübra Dağlı hakkında skandal bir paylaşım yaptı!

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın yıldızı gururumuz Ebrar Karakurt, maçların en gözde isimlerinden biri. Özellikle FIVB Milletler Ligi’ndeki mücadelesiyle tarihe imza attı ve takımıyla birlikte kupayı omuzladı.

Fakat sadece başarılarıyla gündeme gelmesi gerekirken, özel hayatı sık sık gündem oldu. Yaşadığı ilişkiler hedef gösterildi, çirkin kelimelerle hakaretler edildi.

Geçtiğimiz gün de şampiyonluk paylaşımı yapan Ebrar Karakurt’u Yeni Akit, ‘Milli Utancımız’ başlığıyla hedef almıştı.

Yapılan haberde ‘Türk toplumunun değerlerine aykırı yaşam tarzı sebebiyle milli takımın utanç veren isimlerinden Ebrar Karakurt’tan şampiyonluk mesajı geldi.’ ifadeleri kullanılmıştı.

Daha sonra da her zamanki gibi güldüren bir paylaşımla Yeni Akit’e yanıt vermişti. ‘Uçakta uyurken bile birilerini kudurtuyorum… Benim büyüklük şaka mı?” demişti.

Birçok destek mesajı alan Karakurt’a milli tekvandocu Kübra Dağlı’dan destek geldi.

Dağlı, “Sporcuların cinsel yönelim tercih ya da dini tutumlarını bir kenara bırakıp sadece başarılarını tebrik etmek çok zor olmasa gerek.” dedi.

Ardından da Misvak Caps, Dağlı’nın paylaşımını alıntılayarak hedef gösterdi. Yapılan paylaşımda “Bıkmadınız karşı mahalleye yaranma ezikliğinden. Değil tekvandoda dünya şampiyonu olmak, saniyede elli takla atsan başında o eşarp oldukça seni sevmeyecekler.” ifadelerini kullanıldı.

Sporcularımızı artık rahat bırakın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx