Metroya Galatasaray-Manchester United Düzenlemesi

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda bugün (29 Kasım) Manchester United’ı konuk edecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Metro İstanbul, maç nedeniyle Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı’nda yarın akşam ek sefer yapılacağını duyurdu.

EK SEFERLER KONULDU

Metro İstanbul’dan yapılan açıklamada, bu kapsamda yarın 18.45-20.30 saatleri arasında M2 Yenikapı-Hacıosman seferlerine ek olarak 7,5 dakika aralıklarla Yenikapı-Seyrantepe arası aktarmasız seferler yapılacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Değerli futbolseverler,

29 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek Galatasaray-Manchester United futbol karşılaşması nedeniyle M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattımızda 18.45-20.30 saatleri arasında Yenikapı-Hacıosman seferlerine ek olarak 7,5 dakika aralıklar ile Yenikapı-Seyrantepe arası aktarmasız seferler yapılacaktır.

Maç sonrası ise; taraftar yoğunluğu bitene kadar Yenikapı-Hacıosman seferlerine ek olarak Seyrantepe istasyonundan 5 dakika aralıklar ile aktarmasız Seyrantepe-Yenikapı seferleri yapılacaktır.

Özel aracı ile gelmek isteyen yolcularımız aracınızı metro hatlarımıza yakın İSPARK otoparklarından birine park ederek planladığınız zamanda stadyuma ulaşım sağlayabilirsiniz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir