Yeni booster set maze of mıllenıa ile yu-gı-oh! koleksiyon kart oyununa güçlü turnuva kartları ekleniyor !

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için yepyeni booster seti Maze of Millennia‘nın çıktığını duyurdu.

 Maze of Millennia, çizgi seride görülen ve tarihin tozlu sayfalarına gömüldüğü düşünülen yepyeni kartlar ve günümüzün en popüler turnuva kartlarından bazılarıyla geliyor. Bu setle Düellocuları Yu-Gi-Oh!’nun birçok dünyasında ilk kez ortaya çıkan veya bu dünyalardan ilham alan düzinelerce yeni kart bekliyor.

Bu kartlara Pegasus’un geçen yıl Duelist Nexus‘ta tanıtılan ve altı yıl sonra Yu-Gi-Oh! TCG’ye eklenen ilk yeni canavar türü olan İllüzyon canavarlarıyla etkileşime girebilen müthiş Büyü Kartı Eye of Illusion da dahil.

Clorless, Chaos King of Dark World oyuna eklenen yeni kartlardan bir diğeri ve son derece güçlü. Bu Seviye 12 Canavar Kartı Füzyon Çağırıldığında, rakibinizin TÜM kartlarını tek bir hamlede yok edebilirsiniz.

Bu arada, bu sette yer alan yepyeni Bonfire kartı, Seviye 4 veya daha düşük herhangi bir Pyro canavarını elinize ekleyen, oyuncuların uzun zamandır beklediği bir Büyü Kartı. Bu kart şubat ayının başlarında yapılması planlanan, yaklaşan Phantom Nightmare setiyle dünya çapında prömiyeri yapılacak olan yeni Pyro tabanlı temayla ilgilenen Düellocular için mutlaka sahip olunması gereken bir kart.

Bunlar ve çok daha fazlası Maze of Millennia’da sizi bekliyor. Tam set, 11 Ultra Rare, 16 Süper Rare, 57 Rare ve 1 Çeyrek Yüzyıl Secret Rare dahil olmak üzere 85 kart içerir. 16 kart aynı zamanda Koleksiyoncu Nadirleri olarak da mevcut. Her güçlendirici paketinde 1 Folyo ve 6 Nadir kart olmak üzere 7 kart bulunmakta.

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/maze-of-millennia/ 

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yu-Gi-Oh! TCG ürünleri ve etkinlikleri ve tüm Yu-Gi-Oh! dijital kart oyunları hakkında en son bilgiler için lütfen aşağıdaki adresleri ziyaret edin:

  • Web sayfası:    www.yugioh-card.com
  • Facebook:        www.facebook.com/YuGiOhCardEU
  • YouTube:          www.youtube.com/YuGiOhCardEU
  • Instagram:        www.instagram.com/YuGiOhCardEU 
  • X:                      www.twitter.com/YuGiOhCardEU 
  • Twitch:              www.twitch.tv/YuGiOhCardEU

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx